Dom i Wnętrze

Trwały i funkcjonalny grill tarasowy

W okresie lata nie wyobrażamy sobie wieczorów bez grillowania – grill tarasowy to propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego produktu, który pozwoli na wygodne grillowanie. Jakie grille cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem? Które pozwolą na zrealizowanie kulinarnych marzeń?

Grill tarasowy gazowy – propozycja dla miłośników innowacji

Nowoczesny grill tarasowy to produkt, w którym nie ma potrzeby używania klasycznego brykietu. Grille gazowe dostępne są na polskim rynku od wielu lat – są nie tylko funkcjonalne, ale również wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Jest to zasługą zastosowania wysokiej klasy materiałów: obudowa grilla gazowego to najczęściej stal nierdzewna, zabezpieczona przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy.

Grill tarasowy gazowy to urządzenie wielofunkcyjne – zazwyczaj oferowane modele posiadają od 3 do 6 palników, przez co możliwe jest grillowanie dużej ilości wybranych produktów w jednym czasie. Dzięki możliwości regulowania wysokości płomienia nie musimy martwić się o to, że nasze potrawy zostaną przypalone. Z pewnością sporym ułatwieniem jest wbudowanie w bryłę grilla licznych szufladek i schowków, w których zmieścimy narzędzia do grillowania, przyprawy czy inne, niezbędne produkty. Zastosowanie gazu a nie brykietu sprawia, że podczas grillowania nie jest wydzielany gryzący dym. Przekłada się to kolosalnie na wyższy komfort grillowania.

Jak zabezpieczyć grill tarasowy zimą?

Chcąc zachować doskonałe parametry techniczne naszego grilla na lata warto wykorzystać pokrowce ogrodowe dedykowane na grille. Pokrowce takie tworzone są z materiału poliestrowego o gęstym splocie, co gwarantuje, że tkanina jest zabezpieczona przed ścieraniem, wnikaniem brudu, kurzu, działaniem promieniowania słonecznego. Pokrowiec posiada niewielki ściągacz, dzięki któremu możliwe jest lepsze dopasowanie tkaniny do urządzenia.

 

 

Previous ArticleNext Article
https://nowoczesny.pl/ubezpieczenie-assistance-dlaczego-warto-miec-pomoc-na-drodze/ zobacz zobacz