Ciekawe

Pożyczka na nie swoje konto bankowe

Chciałbyś pożyczyć niewielką kwotę pieniędzy z firmy pozabankowej, ale nie posiadasz konta bankowego? Zastanawiasz się, czy pożyczka na nie swoje konto bankowe jest realna? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.
Stwierdzeniu, że posiadanie rachunku bankowego to współcześnie konieczność przeczą dane. Okazuje się, że ponad połowa Polaków powyżej 65 roku życia nie posiada konta. Zaskakujące jest przy tym, że również młodzi ludzie często nie widzą potrzeby posiadania takiego – w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat z rachunku bankowego nie korzysta ok. 30% osób.
Jeżeli należysz do grupy osób, które nie korzystają na co dzień z rachunku bankowego, to możesz zastanawiać się, czy masz szansę na pożyczkę z firmy pozabankowej. Czy możliwe jest otrzymanie pieniędzy na nie swoje konto? Wiele zależy od sposobu wnioskowania o pieniądze – dziś możesz tego dokonać na kilka sposobów.

Przez internet tylko wtedy, gdy masz rachunek bankowy

W sieci działa wiele firm pozabankowych. Oferty przykładowych możesz znaleźć pod tym adresem. Jeżeli chcesz zawnioskować o pożyczkę przez internet, to będziesz potrzebował rachunku bankowego. Dlaczego? Bo musisz wykonać symboliczny przelew (najczęściej 1 gr) na wskazane przez firmę konto bankowe. Dzięki temu jej pracownicy mogą sprawdzić, czy podane przez ciebie dane we wniosku są poprawne. Takie rozwiązanie ma zapobiec wyłudzeniom pożyczek.
Jeżeli nie masz rachunku bankowego, to jego założenie nie zajmie ci wiele czasu. Wniosek również możesz złożyć przez internet – wówczas umowę pod wskazany przez ciebie przywiezie firma kurierska. Pamiętaj przy tym, że oferta banków jest bardzo atrakcyjna – za założenie, prowadzenie konta i obsługę karty płatniczej nie zawsze musisz płacić.

Zawnioskuj o pożyczkę w oddziale firmy

Nie chcesz zakładać rachunku bankowego, bo nie będziesz z niego korzystał? W takim razie pozostaje ci jeszcze wizyta w placówce wybranej firmy pozabankowej. Tam kwota pożyczki może zostać ci wypłacona w gotówce. Pamiętaj jednak, że coraz mniej firm decyduje się utrzymywać stacjonarne oddziały, bo takie rozwiązanie nie opłaca się.
Przed wyborem firmy pożyczkowej porównaj pożyczki na chwilovka.pl. Sprawdzając aktualny ranking pożyczek pozabankowych, będziesz mógł wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że od razu uzyskasz informacje o maksymalnej kwocie, o którą będziesz mógł się ubiegać w poszczególnych firmach.

Previous ArticleNext Article
zobacz https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/ https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/