Ciekawe

Paź Kielichów – niefrasobliwy sprzymierzeniec

Paź Kielichów reprezentuje w tarocie osobę, którą z różnych przyczyn nie do końca traktujemy poważnie. A jednak jego pojawienie się w układzie kart bardzo często zapowiada, że pomoc, której tak potrzebujemy, otrzymamy właśnie od tego lekkoducha, na którego nigdy byśmy nie liczyli.

Kim jest Paź Kielichów?

Paź Kielichów może oznaczać osobę młodą albo taką, która jest tylko młodą wiekiem. Paź Kielichów bardzo często ma artystyczną duszę i nie do końca poważne podejście do życia. To osoba niefrasobliwa i wykazująca skłonność do bujania w obłokach. Równocześnie bywa też nieśmiała w okazywaniu swoich uczuć, więc pojawienie się tej karty czasem oznacza adoratora, który boi się powiedzieć, co do nas czuje. A szkoda, bo Paź to osoba spontaniczna i wyjątkowo wrażliwa, która swoje uczucia, jeśli już odważy się do nich przyznać, wyraża w niezwykle płomienny i namiętny sposób.

Paź Kielichów w układzie kart tarota

O tym, że pojawienie się Pazia Kielichów może oznaczać pomoc od osoby, którą dotychczas nie uważaliśmy za specjalnie godną zaufania, już pisałam, więc nie będę powtarzać. Skupię się na innych aspektach tego niefrasobliwego, acz uroczego, Pazia.
Pojawienie się tej karty w układzie może być również związane z pozytywnymi niespodziankami, które spowodują, że zerwiemy z rutyną i nudą w zupełnie niespodziewany dla nas sposób. Paź wnosi w życie radość i pozytywną energię – nawet jeśli nie oznacza konkretnej osoby.
Ale uwaga! Jeśli Paź pojawia się w otoczeniu kart negatywnych, może być także ostrzeżeniem – być może zbyt niefrasobliwie podchodzisz do swoich obowiązków i zachowujesz się nieodpowiedzialnie. Powinieneś też bardzo uważać, by nie zostać zaszufladkowanym jako osoba niepoważna i niegodna zaufania, zwłaszcza w pracy.
Sprawdź wróżby SMS i dowiedz się, co przygotował dla ciebie los.

Previous ArticleNext Article