Dom i Wnętrze

Oryginalne ozdoby – jak zmienić wygląd klasycznych krzeseł i foteli?

Producenci mebli dwoją się i troją, aby zaskoczyć swoich klientów nietuzinkowymi wzorami krzeseł i foteli. Niestety, konkurencja jest olbrzymia, w grę wchodzą również koszty. My sami napotkamy spore problemy, kiedy będziemy chcieli zakupić ciekawe meble do jadalni czy salonu – ich wybór jest olbrzymi! Poniżej przedstawiamy jednak najgorętsze trendy, które z pewnością podbiją Wasze serca!

Stylowe fotele z wysokimi oparciami

Wysokie i wygodne fotele, najlepiej z solidnymi oparciami – to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Modele tych foteli, wzorowane na stylistyce XVIII i XIX wieku pozwolą wnieść do pomieszczenia nieco klasycznej elegancji. Warto szukać foteli tego typu w nietuzinkowych kolorach, np. turkusu, zieleni. Dzięki temu przełamiemy rutynę i pokażemy, że jesteśmy na czasie z trendami! Tapicerka powinna być wykonana z trwałego, odpornego na ścieranie materiału.
Oryginalnym sposobem na ozdobienie salonu czy jadalni są krzesła z kołatką. Kołatki umieszczane są na tylnej stronie oparcia – w taki sposób, aby były one widoczne dla osób wchodzących do pomieszczenia. Kołatki są niezwykle modne – nawiązują one do stylistyki XIX i XX wieku. Topowi producenci mebli mogą zaoferować przymocowanie kołatek do wybranych przez nas modeli krzeseł.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous ArticleNext Article
Industrialna półka wisząca do łazienki w stylu loft Solidny metalowy taboret stołek zobacz