Ciekawe

Opakowania foliowe najlepszym rozwiązaniem dla producentów ubrań

Każdy z nas przynajmniej raz spotkał się z sytuacją, gdy musiał zrezygnować z kupna ubrania, które potrzebuje i które od razu wpadło mu w oko tylko z tego powodu, że jest ono brudne. Koszule, spodnie, sukienki brudzą się często już podczas transportu z firmy produkcyjnej do hurtowni, bądź sklepu. To zaś wpływa na zmniejszenie zysków firmy, ponieważ w najlepszym przypadku taka odzież zostanie sprzedana za znacznie niższą cenę. Jak więc transportować i przechowywać towar aby nie uległ zniszczeniu?

Dobrym rozwiązaniem może się okazać zastosowanie jednostkowych opakowań foliowych. Opakowania strunowe (więcej o opakowaniach strunowych)cieszą się obecnie dużą popularnością, ponieważ zapewniają stosowną ochronę odzieży, która się w nich znajduje, a dodatkowo mogą być wielokrotnie wykorzystywane. To proste rozwiązanie pozwoli Ci uniknąć dodatkowych kosztów związanych z utylizacją uszkodzonych ubrań, zaś sama inwestycja nie będzie wygórowanym kosztem. Jeśli oferowana przez Ciebie odzież trafia do dyskontów tym bardziej warto zaopatrzyć się w opakowania foliowe, ponieważ w sklepach tych, oprócz odzieży sprzedawane są artykuły spożywcze, przez co Twoje wyroby są znacznie bardziej narażone na zabrudzenia.

Tak więc jeśli w dalszym ciągu głowisz się nad tym jak uniknąć licznych zwrotów uszkodzonego towaru już teraz zmień sposób jego dostarczana, a tym samym podnieś zyski swojej firmy. Mniejsza ilość zwrotów w niezwykle szybkim tempie zrekompensuje Ci wydatek, jaki stanowił zakup opakowań foliowych.

Previous ArticleNext Article