Ciekawe

Nauka skuteczna i przyjemna

Pytanie o metody nauczania to również pytanie o rzeczywistość społeczną i zmieniające się realia. Dawniej zdobywanie wiedzy kojarzyło się z przebywaniem godzinami na sali wykładowej, na słuchaniu wykładów i robieniu notatek, na spędzaniu wieczorów w bibliotece lub na czytaniu kilkusetstronicowych podręczników. Teoria, teoria i jeszcze raz teoria – niewątpliwie tradycyjne nauczanie na niej właśnie się opiera. Dzisiaj najzwyczajniej w świecie brakuje nam na to wszystko czasu. Staramy się dostosować również edukację do nas samych, a nie na odwrót.

Czas na naukę – kiedy chcesz!

Nauka może sprawiać przyjemność i dawać satysfakcję, kiedy uczymy się tego, na czym naprawdę nam zależy. Kiedy w dodatku mamy możliwość zdobywania wiedzy, kiedy chcemy i gdzie chcemy. Kursy online to naprawdę wygodny sposób poznawania interesujących nas zagadnień. Na przykład na stronie cgwisdom.pl znajdziemy takie kursy, które dają nam swobodę nauki online.
W dodatku proponuje nam się opanowanie najnowocześniejszych narzędzi, czyli programów, które wykorzystamy w codziennej pracy, udoskonalając swój warsztat w niesłychany sposób. CG Wisdom oferuje na przykład: kurs Python, kurs Android, kurs Sketchup, Java, After Effects, Archicad, Autocad, Marvelous Designer, Substance Painter, Blender, Inventor, Illustrator.

Uczysz się tego, czego naprawdę chcesz

Nauka w nowoczesnym wydaniu polega bardziej na opanowywaniu umiejętności niż na gromadzeniu wiadomości, które przecież są powszechnie dostępne. Chcemy uczyć się z sensem tego, co dla nas ważne. Dla naszego rozwoju i codziennej pracy. Dla planów zawodowych i projektów.
Unowocześnić swój warsztat pracy. W dzisiejszych czasach oznacza to właśnie opanowanie programów, które pomagają i udoskonalają realizowanie działań z różnych obszarów. Architekci, projektanci, artyści, konstruktorzy, designerzy – to tylko wybrane przykłady zawodów, w których umiejętność korzystania z programów może się przydać.

Previous ArticleNext Article