Biznes

Kalendarz dla zapracowanych

W obecnych czasach większość z nas z łatwością korzysta z laptopów, telefonów komórkowych, tabletów. Kiedy jednak wysiada prąd, stajemy się nieco bezradni – bez elektronicznego kalendarza, spisu kontaktów. W takiej sytuacji warto mieć przy sobie kalendarz książkowy!

Kalendarze dla aktywnych zawodowo, studentów…

Produkt ten dedykowany jest do bardzo szerokiego grona odbiorców. Chętnie skorzystają z niego przedstawiciele handlowi, lekarze, ale też studenci, uczniowie, osoby zabiegane. Dzięki możliwości zapisania ważnych dat czy numerów telefonów, wszystko mamy pod ręką – bez względu na dostępność prądu. Kalendarze mieszczą się do torebek, aktówek, plecaków – ich wymiary nie są duże, przez co mogą nam towarzyszyć przez cały dzień.
Jakie ułatwienia znajdziemy w kalendarzach? Z pewnością jest to duża ilość miejsca odpowiadająca każdemu dniu w roku. Najczęściej producent kalendarzy przeznacza na to całą stronę! Taka ilość miejsca pozwala na swobodne tworzenie notatek. W kalendarzach nie brak informacji o dniu roku, imieninach obchodzonych w Polsce, wschodach i zachodach słońca. Najczęściej na końcu kalendarza znaleźć można też adresownik, idealny do wpisania istotnych kontaktów, które zawsze chcemy mieć pod ręką. Całość uzupełnia zakładka przymocowana na stałe do grzbietu kalendarza. Na szczególną uwagę zasługuje także okładka. Jej wierzchnia część pokryta jest tworzywem tekstylnym lub skórą ekologiczną. Dzięki temu uzyskuje się jej wysoką trwałość. Okładka wykonana z materiałów tekstylnych daje szerokie pole do popisu samym projektantom. Mogą oni zaproponować stonowaną, elegancką kolorystykę idealną do oficjalnych spotkań, ale też żywe, wesołe kolory.
Znajdź kalendarz dla siebie na javro.pl.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/ulga-rehabilitacyjna-na-samochod/ atliteracki.com.pl https://beesafe.pl/porady/od-kiedy-dziecko-moze-jezdzic-z-przodu/