Biznes

Gadżety reklamowe dla firmy

Nie od dzisiaj wiadomo, że szeroko rozumiany marketing jest częścią decydującą o sukcesie bądź porażce niemal każdej firmy. Jednym z aspektów takiego firmowego marketingu są wszelkiego rodzaju gadżety z firmowym logiem. Czym kierować się wybierając taki gadżet? Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?
Już na samym początku trzeba wyraźnie zaznaczyć i wskazać, że oferta gadżetów reklamowych dla firm jest dzisiaj niezwykle szeroka. W zależności od zasobności naszego budżetu na tego typu marketing możemy przebierać w smyczach, breloczkach, żetonach do wózków sklepowych, a także w parasolach, kurtkach, bluzach czy nawet artykułach dekoracyjnych do domu.

Na co patrzeć wybierając gadżet?

Wybierając gadżet reklamowy dla naszej firmy powinniśmy przede wszystkim patrzeć na nasz budżet firmowy oraz cel, który chcemy osiągnąć – czy to ma być gadżet rozdawany każdemu na stoisku firmowym czy też coś, co pokaże obecnym i zaufanym klientom, że cały czas o nich dbamy i staramy się „pielęgnować” wspólne relacje biznesowe także na innych płaszczyznach. W pierwszym przypadku warto postawić na stosunkowo tanie gadżety z logiem firmowym, w drugim zaś trzeba liczyć się z odpowiednio większymi kosztami (wszystko zależy jednak od danego typu gadżetu i profilu naszej działalności).

Pendrive z nadrukiem?

Jednym z gadżetów firmowych, który cieszy się ostatnimi czasy dużą popularnością są pendrive z nadrukiem. Wbrew pozorom jest to stosunkowo tani gadżet, który jednocześnie będzie przydatny niemal każdemu klientowi lub potencjalnemu klientowi – decydując się na takiego pendrive z firmowym nadrukiem mamy niemal pewność, że będzie on aktywnie użytkowany przez obdarowanego.

Z lokalnym symbolem i akcentem?

Niezależnie od tego czy prowadzimy naszą firmę we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku czy w jakimkolwiek innym regionie, warto jednocześnie zadbać o to, aby na gadżecie oprócz naszego loga znalazł się jakiś regionalny symbol – np. we Wrocławiu może być to krasnal bądź krasnala czapka. Wybicie się poza schemat może być korzystne z punktu widzenia marketingu!
Materiały do tekstu udostępniła firma Pola Studio – pendrive z nadrukiem i inne gadżety z nadrukiem.

Previous ArticleNext Article