Turystyka

Aktywny wypoczynek w Bukowinie

Bukowina Tatrzańska w ostatnim czasie zyskuje na popularności – całkowicie różna od zatłoczonego Zakopanego pozwala na aktywny wypoczynek i ciszę. Szczególnie brak tłumów sprawia, że turyści chętnie kierują się w te strony. Bukowina może stanowić również doskonałą bazę wypadową dla osób aktywnych – zaledwie kilkadziesiąt kilometrów stąd rozpościerają się pierwsze szlaki prowadzące na najwyższe, tatrzańskie szczyty. Co warto zobaczyć w tym miejscu?

Dojazd, zakwaterowanie

Dojazd do Bukowiny nie powinien sprawić problemu – dostaniemy się tu zarówno samochodem, autobusem czy pociągiem. Również z zakwaterowaniem nie powinno być żadnego problemu – w Bukowinie znajdziemy liczne pensjonaty, hotele i prywatne kwatery, oferujące noclegi wraz z wyżywieniem.
W okresie wiosenno-letnim Bukowina to przede wszystkim raj dla osób aktywnych – po okolicznych ścieżkach możemy spacerować oraz jeździć rowerami. Szlaki rozpościerają się daleko poza obręb miasta. W Bukowinie znajduje się również słynne termy – ten kompleks pozwala na korzystanie z wód termalnych, ale i strefy SPA czy odnowy biologicznej. Termy to miejsce odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
W Bukowinie nie brakuje również miejsc, gdzie smacznie zjemy – warto zajrzeć do jednej z lokalnych karczm czy restauracji. Jeśli jednak szukasz spokojnego miejsca noclegowego, koniecznie sprawdź naszą ofertę – Bukowina Tatrzańska noclegi termy.

Previous ArticleNext Article
live url zobacz wiecje https://e-oko.com/magia-mebli-loftowych-historia-cechy-charakterystyczne-i-jak-je-wkomponowac-w-wnetrze/