Pierwsze wakacje zawsze zapadają w pamięć

Może niekoniecznie pamiętamy pierwsze chwile, kiedy byliśmy jeszcze wożeni w wózku i podróże, jakie nam w tym czasie fundowali rodzice, jednak kiedy zaczynamy być świadomi czasu oraz miejsca, pierwsze wakacje nad morzem zawsze zostają zapamiętane na długo, jeśli nie na całą wieczność. Warto więc wybrać miejsca klimatyczne, gdzie jest odpowiednia atmosfera oraz gdzie faktycznie można dobrze odpocząć.

Małe nie znaczy gorsze

Nie musisz się martwić, że wybierając tak malutkie miejscowości, jak na przykład Rewal, twoje dziecko będzie znudzone. Tutaj wbrew pozorom jest dużo rzeczy, jakie chętnie będzie zdobywał mały odkrywca i które będą go pasjonować – poczynając od wielogodzinnego grzebania w piasku i budowania zamków. Ze względu na klimat oraz krajobraz jest tu również cała masa innych, ciekawych dla dziecka atrakcji, jak rewalskie wieloryby, platforma widokowa czy cała masa tras spacerowych i rowerowych.

Odpowiednie miejsca na nocleg

Dla dziecka w zasadzie wszystkie noclegi w Rewalu będą ogromną atrakcją, dlatego w tej kwestii możecie nieco zadbać o siebie samych i wybrać cichy pensjonat, który w swojej ofercie posiada na przykład strefę SPA, idealną dla was.