Biznes

Pomoc kancelarii prawnej w sprawach rozwodowych i majątkowych

Separacje, rozwody oraz kwestie związane z podziałem majątku są obecnie jednymi z najczęściej podnoszonych w polskich sądach. Znając swoje prawa częściej decydujemy się na ich dochodzenie, szczególnie, kiedy w grę wchodzi bezpieczeństwo czy dobrobyt naszych dzieci. Jak przygotować się do rozwodu?

Rozwód przeprowadzony w sposób fachowy

Rosnąca ilość rozwodów nie pozostawia złudzeń – Polacy coraz częściej szukają sprawiedliwości w sądach i chcą walczyć o należne im prawa. Rozwody bez orzekania o winie stanowią zdecydowaną mniejszość – większość spraw wymaga nie tylko podziału majątku, ale również decyzji o przyznaniu opieki nad dzieckiem czy przyznaniu alimentów. Skomplikowana sprawa rozwodowa będzie wymagała od nas zatrudnienia doświadczonego adwokata, który specjalizuje się w kwestiach rodzinnych. Dzięki jego pomocy będziemy czuli się w sądzie znacznie pewniej, dodatkowo mogąc także korzystać z jego szerokiej wiedzy i doświadczenia.

Doświadczony adwokat przede wszystkim będzie dbał o nasze interesy i dobre imię. Zadaniem prawnika może być odwiedzenie nas od kroków, które w przyszłości mogłyby nam zaszkodzić –  podkreślają prawnicy z kancelarii adwokat-katowice.info.pl. Adwokat podejmie się także udzielenia porady prawnej, kiedy konieczny będzie podział majątku, a przed zawarciem małżeństwa nie została spisana intercyza.

Obiektywna ocena naszej sytuacji prawnej

Osoby decydujące się na rozwód nie zawsze są w stanie obiektywnie spojrzeć na zaistniałą sytuację. Pomoc adwokata to również obiektywne spojrzenie i fachowe doradztwo, dzięki któremu poznamy nasze prawa i możliwe do podjęcie kroki prawne. Adwokat – kiedy zajdzie taka potrzeba – skupi się na wywalczeniu jak największych alimentów dla dziecka czy małżonka, ale także na równym podziale majątku.

Previous ArticleNext Article
Oryginalne łazienki Jak zrobić stolik na laptopa LATINA NOTODO Meble do salonu w bloku