Dom i Wnętrze

Piękny ogród – urządź go zgodnie z potrzebami

Lato to najlepsza pora na to, aby wolny czas spędzać blisko natury. Własny ogród czy taras stworzą możliwość wypoczywania w promieniach słońca, wokół zieleni. Wystarczy kilka elementów, aby zwykła, przydomową przestrzeń zmienić nie do poznania. Pomogą nam w tym produkty oferowane przez topowych producentów. Co wybrać?

Meble dopasowane od naszych oczekiwań

Wybór mebli tarasowych czy do ogrodu jest niezwykle szeroki: klienci mogą wybierać pomiędzy meblami technorattanowymi, modułowymi, meblami rotangowymi. W obszernych kompletach znaleźć można takie elementy jak sofy narożne, kanapy dwuosobowe i trzyosobowe, fotele, krzesła, leżanki. Bardzo ważne w przypadku mebli ogrodowych jest ich wykonanie. Zastosowanie wysokiej jakości tworzyw pozwoli na zabezpieczenie mebli przed przedwczesnym zniszczeniem. Aluminiowe stelaże malowane są proszkowo, przez co są zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Tworzywo technorattanowe posiada nieporowatą strukturę, przez co nie chłonie brudu.

Ochrona mebli ogrodowych – z czego warto skorzystać?

Aby przedłużyć żywotność mebli ogrodowych koniecznie zaopatrzmy się w pokrowce. Lekkie i przewiewne pokrowce ogrodowe są doskonałym rozwiązaniem, szczególnie w okresie jesieni i zimy. Pokrowce tworzone są z materiału poliestrowego RIPSTOP, który zabezpieczone jest przed uszkodzeniami mechanicznymi, ścieraniem, wnikaniem brudu. Pokrowce uzupełnia się o niewielki ściągacz, dzięki któremu możliwe jest lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla. Również parasol ogrodowy może zostać schowany po pokrowiec.

Palenisko w ogrodzie – idealne rozwiązanie na wieczór

Jak sprawić, aby letni wieczór stał się jeszcze bardziej magiczny? Palenisko w ogrodzie to ciekawy pomysł na nietuzinkowe urządzenie przestrzeni zielonej. Nowoczesne paleniska gazowe nie wytwarzają iskier czy dymu, są proste w obsłudze. Klasyczne drewno zastąpiono w nich ceramicznymi polanami.

Previous ArticleNext Article
live url https://beesafe.pl/porady/przeglad-auta-z-gazem/ zobacz wiecej