Dom i Wnętrze

Narożnik z technorattanu – dlaczego warto go wybrać?

Klasyczne meble ogrodowe odchodzą do lamusa – zastępują je lekkie i nowoczesne komplety, tworzone z dużą dbałością o detale i design. Takie meble nie tylko będą zachęcać do spędzania czasu na świeżym powietrzu – będą również doskonałą alternatywą na lato, zamiast długich i męczących podróży. Podaruj sobie odpoczynek we własnym ogrodzie!

Znajdź idealne meble technorattanowe i ciesz się ich pięknem

Nowoczesne komplety ogrodowe tworzone są najczęściej z technorattanu. Meble ogrodowe technorattanowe odznaczają się niską wagą, pięknym wyglądem oraz wysoką wytrzymałością. Stelaże mebli technorattanowych wykonane są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo – zastosowanie takiego tworzywa pozwoliło na zabezpieczenie mebla przed rdzą i wilgocią. Dodatkowo aluminium sprawia, że elementy meblowe są lekkie, a ich przenoszenie nie sprawia żadnego problemu.

Technorattan to tworzywo wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury, silne promieniowanie słoneczne. Pod wpływem promieniowania UV nie traci ono koloru, nie blaknie, nie odkształca się. Nieporowata struktura sprawia, że brud czy wilgoć nie wnikają do wnętrza, a czyszczenie takiej powierzchni nie sprawia problemu.

Kolekcje dopasowane do potrzeb klientów

Jakie elementy znajdziemy w kolekcjach technorattanowych? Przede wszystkim narożnik z technorattanu – mebel funkcjonalny i pozwalający na to, aby wygodnie odpoczęło kilka osób. Poza narożnikami producenci oferują wygodne krzesła i fotele, które zestawiać można z technorattanowymi stolikami kawowymi. Wśród innych mebli warto wymienić również leżaki technorattanowe – ich zagłówki są regulowane, przez co użytkownik sam decyduje o ułożeniu leżanki. Technorattanowe leżanki z powodzeniem sprawdzą się w strefach SPA oraz nad basenami.

Previous ArticleNext Article
https://beesafe.pl/porady/autocasco-na-miesiac/ zobacz wiecej folkgallery.org