Biznes, Technologia

Jak relatywnie tanio umyć okna 8-piętrowego budynku?

Czyszczenie okien na wysokości jest wymagającym zadaniem, zarówno pod względem odpowiedzialności jak i bezpieczeństwa. Zespół naszej firmy został doskonale przygotowany do wykonywania prac trudnych, których nie wszyscy usługodawcy chcą się podjąć. Naszą przewagą jest technologia, która pozwala nam zaoferować bardzo dobrą cenę i szybki czas realizacji.

 

Skuteczność działania opiera się na wykorzystaniu ciepłej wody demineralizowanej, który w połączeniu z delikatnym szorowaniem szczotki na teleskopie dokładnie zbiera trudne zanieczyszczenia wszelkich delikatnych materiałów. Ponadto nie zostawia smug na szkle, szybach okiennych i umożliwia jednoczesne mycie ram okiennych. Metoda ta jest bezpieczna dla metali, aluminium, wysokiej jakości stali, sidingów oraz wielu innych materiałów (poza kamieniem).

 

Wykorzystując teleskopowe szczotki pracujemy na budynkach do 26 metrów wysokości, co jest odpowiednikiem ok. 8 piętra. Dla większości naszych klientów jest to zadowalająca wysokość. Dla bardziej wymagających realizacji korzystamy z rusztowań, podnośników lub zespołu alpinistów. Z reguły, aby ograniczyć koszty wykonania usługi realizujemy pracę metodami łączonymi, preferując najprostsze i zarazem najlepsze rozwiązania.

 

Zapraszamy państwa do kontaktu z firmą, aby uzyskać szczegółowy zakres naszych możliwości oraz zadowalającą wycenę.

 

Previous ArticleNext Article
https://dowiedz-sie.com.pl/przemyslowa-rewolucja-we-wnetrzach-sekrety-stylu-loftowego/ https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/