Ciekawe

Czym są platformy e-learningowe?

Coraz więcej Polaków korzysta z nowoczesnych form doszkalania – do lamusa odchodzą placówki takie jak szkoły dla dorosłych czy placówki kształcenia ustawicznego. Zazwyczaj nie dają one bowiem możliwości kształcenia w modnych i pożądanych kierunkach. Zanim nich wiele osób wybiera możliwość nauki poprzez Internet. Platformy e-learningowe dają taką możliwość!
W platformach internetowych udostępniane są liczne materiały wideo dotyczące popularnych programów do obróbki fotograficznej czy też do tworzenia grafiki komputerowej. Są one grupowane tematycznie oraz poziomami, przez co mogą z nich korzystać zarówno osoby dopiero rozpoczynające przygodę z projektowaniem, lub też osoby średnio zaawansowane, pragnące poznać więcej funkcji danego programu.
Dużym zainteresowaniem cieszą się kursy 3ds Max z CGWisdom, które umożliwiają poznanie programu od podstaw, zapoznanie się z jego możliwościami i stopniowe poszerzanie swoich umiejętności związanych z obsługą. Wśród innych programów wymienia się przede wszystkim Revit, Archicad, Autocad, Blender, Sketchup i wiele innych.

Jak korzystać z platform e-learningowych?

To proste! Konieczne jest przede wszystkim zarejestrowanie się jako użytkownik. Podczas procesu rejestracji będziemy proszeni o podanie naszych podstawowych danych oraz adresu korespondencyjnego. Po założeniu konta wystarczy je aktywować linkiem – i gotowe! Od tego momentu możemy swobodnie wybierać interesujące nas materiały wideo i dodawać je do wirtualnego koszyka. Po zakończonych zakupach musimy jedynie opłacić interesujące nas produkty on-line. W momencie zaksięgowania wpłaty będą one automatycznie dodane do naszego konta. Możemy z nich korzystać kiedy chcemy – materiały nie są ograniczone czasowo. Dodatkowym ułatwieniem z pewnością jest fakt, że zakupione wideo możemy ściągnąć na nasz domowy komputer.

Previous ArticleNext Article