Motoryzacja

Miałeś kolizję lub wypadek? Możesz liczyć na auto zastępcze Ruda Śląska

Wypadek może zdarzyć się każdemu i to niekoniecznie z naszej winy. Złe warunki atmosferyczne, słaba widoczność, stres – to czynniki, które wpływają na tego typu sytuacje. Lepiej więc dmuchać na zimne i nie dopuszczać do tego typu zdarzeń. Może nas to sporo kosztować.

Kto może liczyć na auto zastępcze za darmo

Coraz więcej osób interesuje się tym, by wynająć auto zastępcze Ruda Śląska. W dzisiejszych czasach samochód to narzędzie pracy bez którego trudno się obyć. Wprawdzie wypadek nie jest przyjemny, jednak życie toczy się dalej. Trzeba wziąć się w garść i przesiąść się do innego samochodu. Co ważne, a niewiele osób o tym wie, poszkodowany może ubiegać się o auto zastępcze z polisy sprawcy. Dzięki temu otrzyma auto całkowicie za darmo i będzie mógł z niego korzystać podczas naprawy swojego pojazdu. To bardzo wygodne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Tak naprawdę wystarczy złożyć odpowiedni wniosek. Najlepiej poradzić się swojego agenta ubezpieczeniowego bądź też zadzwonić na infolinię. Większość zakładów ubezpieczeniowych ma w swojej ofercie pomoc konsultanta przez całą dobę. To obecnie standard. W końcu nie jesteśmy w stanie przewidzieć pory, w której zdarzy się coś przykrego.

Postaw na kompleksową pomoc

Dzisiejsze tempo życia wymusza niestandardowe pomysły i rozwiązanie. Z tego właśnie powodu wielu z nas nie załatwia formalności z ubezpieczycielem na własną rękę, bo szkoda im na to czasu. Część kierowców korzysta z kompleksowej pomocy firmy, która w naszym imieniu zajmuje się wszystkimi formalnościami? Dogaduje się z ubezpieczycielem, otrzymuje wycenę, a następnie oddaje auto do serwisu, z którym ma podpisana umową. W tym czasie my mamy do dyspozycji auto zastępcze Ruda Śląska, którym możemy jeździć do czasu aż wszystkie sprawy będą załatwione. To bardzo wygodne, bo nie zajmujemy się sprawami związanymi z wypadkiem. Możemy korzystać z auta zastępczego i normalnie funkcjonować, a po niedługim czasie odebrać gotowy samochód z warsztatu. Wprawdzie zrzucenie wszystkich obowiązków na pośrednika wiąże się z dodatkowymi opłatami, jednak zyskuje się wolny czas i oszczędza nerwy. Nie trzeba nikogo przekonywać, że wypadek sam w sobie jest dużym przeżyciem, a taka usługa jest bardzo pomocna. Nie dziwi więc, że coraz więcej osób decyduje się na takie właśnie rozwiązanie. Jest to wygodne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, który można spożytkować w inny sposób.

Previous ArticleNext Article